• Detail firmy

Expanzia, s.r.o.2

Základní popis

Zabýváme se rozvojem osobností a podnikání. Specializujeme se na vzdělávání realitních makléřů a manažerů.

Adresa

Spálená 97/29
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24760111

Výrobky, činnosti

Vzdělávání realitních makléřů

Kontaktní údaje

E-mail: petr.podlesak@expanzia.cz
WWW: www.expanzia.cz

Kontaktní osoba

Petr Podlešák - Jednatel

Mobil: +420 603 426 237

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .