• Detail firmy

EXOT HOBBY s.r.o.

Základní popis

Jsme výrobci krmiva pro akvarijní ryby značky SAK – Speciální Akvarijní Krmivo. Dále nabízíme potřeby pro akvaristy – techniku

Adresa

Černá v Pošumaví 180
382 23 Černá v Pošumaví

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26061414

Výrobky, činnosti

Potřeby pro akvaristy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 744 281
Mobil: +420 602 442 420
E-mail: exothobby@exothobby.cz
WWW: www.exothobby.cz

Kontaktní osoba

Michala Suchánková - Jednatel

Jakub Suchánek

Mobil: +420 608 774 281
Další firmy v oboru

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.