• Detail firmy

exom group, s.r.o.

Základní popis

Provádíme správu a údržbu počítačů, sítí i serverů,outsoursing IT,poradenství v oblasti HW i SW,správa firewallů.

Adresa

Tychonova 269/4
160 00 Praha 6 - Hradčany

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24178730
DIČ:  CZ24178730
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

IT outsoursing

Zabýváme se dohledem a údržbou firemní IT infrastruktury a výpočetní techniky. Provádíme správu a údržbu počítačů, sítí i serverů, zajišťování bezpečnosti, zálohování dat, softwarový audit.

Kontaktní údaje

E-mail: info@exom.cz
WWW: www.exom-group.cz

Kontaktní osoba

Bc. Radek Vlk - Jednatel

Mobil: +420 608 700 140
E-mail: info@exom.cz
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.