• Detail firmy

Eximergy s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod pelet. Zabýváme se exportem výrobků (Evropa, Východ a Asie), v oblastech: potravinářství, dřevený průmysl

Adresa

Madridská 637/12
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28484134

Výrobky, činnosti

Prodej výrobků z dřeva

Velkoobchod pelet.Zabýváme se exportem výrobků (Evropa, Východ a Asie), v oblastech: potravinářství, dřevený průmysl atd.

Kontaktní údaje

E-mail: pellets@eximergy.eu
WWW: www.eximergy.eu

Kontaktní osoba

Ievgen Datsenko - Jednatel

Mobil: +420 775 025 709
E-mail: pellets@eximergy.eu
Další firmy v oboru

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.