• Detail firmy

EXELSIOR GROUP s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou a vývojem vyfukovacích strojů na PET láhve a forem k těmto strojům. Dále k hlavním činnostem patří dodávky kompletních plnících technologií na mléko a jogurtové výrobky, džusy, nealko nápoje, atd...

Adresa

Jana Palacha 538
735 81 Bohumín - Nový Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25846574
DIČ:  CZ25846574
Rok založení:  1999
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- dodávky kompletních plnících technologií na mléko a jogurtové výrobky, džusy, nealko nápoje nebo jejich jednotlivé části, atd...

Kontaktní údaje

Fax: +420 596 011 814

Kontaktní osoba

Ing. Robert Topiarz - Jednatel

Další firmy v oboru

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o.

Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou technologických linek, sušáren a průmyslových vlhkoměrů. Objednejte si u nás sušárnu na míru a my Vám ji dopravíme až na určenou adresu.