• Detail firmy

EXCON Development, s.r.o.

Základní popis

Projekty v současné době nabízí následující služby v oblasti projektování ocelových konstrukcí a projektování pozemních staveb.

Adresa

Sokolovská 187/203
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27162290

Výrobky, činnosti

Projekty

Projekty v současné době nabízí následující služby v oblasti projektování ocelových konstrukcí a projektování pozemních staveb

Kontaktní údaje

E-mail: jinova@excon.cz
WWW: www.excon.cz

Kontaktní osoba

Radka Jínová, Ing. - Manažer projektu

Telefon: 244 015 420
E-mail: jinova@excon.cz

Ing. Antonín Pačes - Jednatel

Ing. Kateřina Čapková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.