• Detail firmy

Exclusive stone s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti kamenného designu. Prodáváme přírodní kámen vhodný pro obklad interiérů i exteriérů. Realizujeme kamenné fasády. Stavíme kamenné ploty. Nabízíme ručně skládaný kámen a provětrávané fasády z kamene.

Adresa

Poděbradská 57/206
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28627261
DIČ:  CZ28627261
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kamenné obklady interiéru.

Prodáváme a realizujeme syntetické i přírodní kamenné obklady interiérů. Pro svoji odolnost je tento obklad vhodný i do kuchyní a koupelen.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 999 122
E-mail: martin.olsovsky@exclusivestone.cz
WWW: www.exclusivestone.cz

Kontaktní osoba

Martin Olšovský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.