• Detail firmy

Exclusive production, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní reklamní služby. Realizujeme reklamu pro rozhlas i televizi, tištěnou reklamu, reklamní předměty, ale i pořádání kampaní nebo prezentací. Zabýváme se mediálním coachingem, připravíme tiskové zprávy. Hudební produkční činnost.

Adresa

K Zahrádkám 1024/43
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27876250
DIČ:  CZ27876250
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Komplexní reklamní služby a výroba reklamy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 151 001
Mobil: +420 777 330 001
E-mail: info@exclusiveproduction.cz
WWW: www.exclusiveproduction.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Tichý - Jednatel

E-mail: exclusiveproduction@gmail.com
Skype: tomas.tichy1
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.