• Detail firmy

Excel cars, s.r.o.

Základní popis

Prodej veškerých autodílů a příslušenství, autozabezpečení a tažných zařízení. Nabídka služeb autoservisu. Pronájem střešních nosičů a boxů.

Adresa

Zámečnická 479/4
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27850528

Výrobky, činnosti

Autodíly

Kontaktní údaje

E-mail: auto-doplnky@seznam.cz
WWW: www.autodily-havirov.cz

Kontaktní osoba

Martin Taussig - Jednatel

Telefon: 777 730 303

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.