• Detail firmy

EXBANKERS s.r.o.

Základní popis

Provádíme nezávislá srovnání hypoték.

Adresa

Nedakonice 349
687 38 Nedakonice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28329112
DIČ:  CZ28329112

Výrobky, činnosti

Srovnání hypoték

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 153 940
E-mail: info@srovnani-hypotek.cz
WWW: www.srovnani-hypotek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Šoustek - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Zuzana Exnerová

Poskytuji služby v oblasti odhadů a oceňování nemovitostí ve Středočeském kraji. Zpracuji odhady RD, pozemků, bytů, chat a chalup, administrativních budov, výrobních hal a areálů, garáží apod. Zajišťuji oceňování nemovitostí pro dědická řízení. Ceny jsou individuální, dle náročnosti, rozsahu provedených prací, způsobu ocenění či požadovaného termínu. Orientační ceník je uveden na stránkách firmy.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

ALYTE, spol. s r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti personalistiky, zprostředkování zaměstnání a vedení účetnictví včetně daňové evidence. Věnujeme se BOZP a PO, poskytujeme odborné poradenství. Jsme zaměřeni zejména na Pardubice, Hradec Králové a okolí.