• Detail firmy

EX-Invest, s.r.o.

Základní popis

Zprostředkování nákupu a prodeje termínových kontraktů. Nákup a prodej termínových kontraktů. Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců. Reklamní činnost a marketing.

Adresa

Příhon 972
685 01 Bučovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25548786
DIČ:  CZ25548786
Rok založení:  1998
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Zprostředkování nákupu

a prodeje termínových kontraktů.

Kontaktní údaje

E-mail: martin.siler@ex-invest.cz

Kontaktní osoba

Martin Šiler - Jednatel

Mobil: +420 608 939 331
E-mail: martin.siler@ex-invest.cz
Další firmy v oboru

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.