• Detail firmy

EWH reklama s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se službami z oblasti internetových prezentací a aplikací, DTP služeb, vývoj drobného softwaru,poradenství a reklamních služeb.

Adresa

Ke skalkám 3066/81
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28406303

Výrobky, činnosti

reklamní agentura

Zabýváme se službami z oblasti internetových prezentací a aplikací, DTP služeb, vývoj drobného softwaru,poradenství a reklamních služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ewh.cz
WWW: www.ewh.cz

Kontaktní osoba

. Hradecký - Obchodní ředitel

Mobil: +420 736 675 483

Blažena Hradecká - Jednatel

Další firmy v oboru

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.

GRINO - JIŘÍ NOVOTNÝ MUDr.

Kouzelník a mistr magie GRINO nabízí kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé. Svými kouzly pobavím diváky všech věkových kategorií - na různých oslavách, svatbách, firemních večírcích, dětských párty, maturitních plesech či jiných akcích. Věnuji se magii všeobecné, mikromagii a iluzím. Profesionálním kouzelníkem jsem již téměř 25 let. Vystupuji po celém světě a jsem držitelem řady ocenění.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.