• Detail firmy

Ewelina Design s.r.o.

Základní popis

3D návrhy interiéru bytů a domů, realizace interiérů, výroba nábytku, kuchyně, vestavěné skříně, rekonstrukce bytů a bytových jader, služby designéra, interiérové poradenství. Zednické, obkladačské, sádrokartonářské a podlahářské práce.

Adresa

Jiráskovo náměstí 531
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28852010
DIČ:  CZ28852010
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby designéra - 3D návrhy, vizualizace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ewelinadesign.cz
WWW: www.ewelinadesign.cz

Kontaktní osoba

Ewelina Robaková - Jednatel

Mobil: +420 608 861 433
E-mail: info@ewelinadesign.cz
Další firmy v oboru

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.