• Detail firmy

EWAS, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou obráběných dílů, přesných hliníkových odlitků, desek plošných spojů a jejich osazování. Nabízíme kabelové svazky včetně montáže a

Adresa

Huštěnovská 2022
686 03 Staré Město

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29355427

Výrobky, činnosti

Kabelové svazky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 434 311
E-mail: info@ewas-center.com
WWW: www.ewas-center.cz

Kontaktní osoba

JAKUB GABRIEL - Jednatel

PETR GABRIEL - Jednatel

Pobočky

RAY Service, a. s.
Huštěnovská 2022
686 03 Staré Město

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.