• Detail firmy

Ewa-Bis Bohemia, s.r.o.

Základní popis

Tisk a aplikace čárových kódů, tiskové, etiketovací a aplikační stroje, termotransferové tiskárny, čtečky, scannery, terminály, spotřební materiál, etikety, karbonové barvící pásky. Vše týkající se EAN.

Adresa

Vlárská 953/22
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27452981
Rok založení:  2006
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

tisk a aplikace čárových kódů, tiskové stroje

Tisk a aplikace čárových kódů, tiskové, etiketovací a aplikační stroje, termotransferové tiskárny, čtečky, scannery, terminály, spotřební materiál.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 215 064
E-mail: info@ewabis.cz
WWW: www.ewabis.com.pl/

Kontaktní osoba

Maciej Ciastkowski - Jednatel

Jiří Dvořáček - Ředitel

Mobil: 739 258 911
Další firmy v oboru

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.