• Detail firmy

Evženie Kývalová

Základní popis

Zahradní centrum nabízí široký sortiment okrasných stromů a keřů, ovocné stromky, rhododendrony, azalky a vřesy. Návrhy a realizace.

Adresa

Valašské Meziříčí-Krhová 360
756 63 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10649131
DIČ:  CZ516106069

Výrobky, činnosti

Zahradní centrum

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 633 084
Mobil: +420 731 443 232
E-mail: info@zahradnictvikyvala.cz
WWW: www.zahradnictvikyvala.cz

Kontaktní osoba

Evženie Kývalová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Vyrábíme směsi trav nejvhodnějších k převažujícím polských klimatických a půdních podmínkách. Jsou odolné vůči nízkým teplotám. Našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní výrobky za atraktivní ceny a stabilní dodávky. Výrobky jsou baleny v souladu s normami EU, pořádáme dopravu. Profesionalita a nepřetržité monitorování jsou zárukou bohatou nabídku.

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.