• Detail firmy

Evžen Sypták

Základní popis

Výstavba, oprava a rekonstrukce koupelen v bytovém jádře i v rodinném domě.

Adresa

Růžďka 125
756 25 Růžďka

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66151104
DIČ:  CZ7411195847

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce koupelen

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 530 334
E-mail: novakoupelna@novakoupelna.cz
WWW: www.novakoupelna.cz

Kontaktní osoba

Evžen Sypták - Majitel

Další firmy v oboru

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.