• Detail firmy

Evžen Baďura

Základní popis

Provádění podlahářských a malířských prací, obšívání koberců. Pokládka plovoucích podlah, koberců a linolea. Montáž žaluzií, záclon, závěsů a garnýží.

Adresa

Pod Kabáticí 27
739 42 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46136142
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pokládka podlah

Provádění podlahářských a malířských prací, obšívání koberců. Pokládka plovoucích podlah, koberců a linolea. Montáž žaluzií, záclon, závěsů a garnýží.

Kontaktní údaje

Fax: 558 661 745
WWW: www.top-podlahy.cz

Kontaktní osoba

Evžen Baďura - Majitel

Mobil: 602 781 949
Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.