• Detail firmy

Evgeny Prozherin

Základní popis

Jsme první mobilní planetárium v České republice a snažíme se hravou a zábavnou formou zpopularizovat vzdělání v oblasti astronomie a přírodních věd.

Adresa

Korunní 1279/64
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88324494

Výrobky, činnosti

Mobilní planetárium

Jsme první mobilní planetárium v České republice a snažíme se hravou a zábavnou formou zpopularizovat vzdělání v oblasti astronomie a přírodních věd.

Kontaktní údaje

E-mail: praha@mobilniplanetarium.cz
WWW: mobilniplanetarium.cz

Kontaktní osoba

Evgeny Prozherin - Majitel

Mobil: +420 777 985 448
E-mail: eprozherin@mail.ru

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.