• Detail firmy

EVERSMILE s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré služby spojené s grafikou a internetem. Vytvoříme Vám firemní identitu, logo, katalogy, letáky, vizitky, prospekty, letáky ad. Dále nabízíme sazbu (DTP), tvorbu WWW stránek, PR, zajištění konferencí, firemních akcí a fotografování.

Adresa

třída Míru 66
533 51 Pardubice 17

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27547833

Výrobky, činnosti

Reklamní potisk a balení

Nabízíme veškeré služby spojené s grafikou a internetem. Vytvoříme Vám firemní identitu, logo, katalogy, letáky, vizitky, prospekty, letáky ad. Dále n

Kontaktní údaje

E-mail: info@eversmile.cz

Kontaktní osoba

Petr Ing.Stejskal - Jednatel

Mobil: +420 777 190 480
E-mail: info@eversmile.cz
WWW: www.eversmile.cz

Ing. Lukáš Zeman - Jednatel

Mobil: +420 773 454 773
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.