• Detail firmy

EverGreen Medical Center s.r.o.

Základní popis

Jako estetická klinika jsme nestátním zdravotnickým zařízením s širokým personální zázemím lékařů - specialistů. Disponujeme odpovídajícím špičkovým vybavením laserovými a dalšími technologiemi od renomovaných světových výrobců.

Adresa

Huťská 211
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28495870
DIČ:  CZ28495870

Výrobky, činnosti

Laserová centra

Kontaktní údaje

Telefon: 312 243 209
Mobil: 724 727 064
E-mail: evergreen@centrum.cz
WWW: www.e-evergreen.eu

Kontaktní osoba

Miroslava Kráčmarová - Ředitel

Další firmy v oboru

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.