• Detail firmy

Event Solution s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pronájem stanů, nábytku, dekorací, AV techniky, projekční techniky, dětských atrakcí, foto & video techniky, vysílaček, agregátů. Zajistíme akci komplexně. Působíme po celé ČR. Navrhneme Vám řešení na míru nebo poskytneme konzultaci.

Adresa

V luhu 754/18
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24838632
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajistíme akci komplexně.

Nabízíme pronájem stanů,nábytku,dekorací,AV techniky,projekční techniky,dětských atrakcí,foto & video techniky,vysílaček,agregátů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 749 598
E-mail: info@pronajemvybaveni.cz
WWW: www.pronajemvybaveni.cz

Kontaktní osoba

Jiří Binder

Mobil: +420 777 749 598

. Vosádka

. Kos

Další firmy v oboru

MATTES RESTAURACE

Nabízíme kvalitní českou a steakovou kuchyni. Pořádáme různé oslavy, svatební hostiny, firemní akce nebo rauty. Posedět si můžete i na naší letní zahrádce nebo v zastřešené vytápěné zimní zahrádce.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.