• Detail firmy

Evelína Färberová

Základní popis

Tvorba PowerPointových (PPT) prezentací na míru. Podpora při tvorbě příběhu k prezentaci. Školení PPT. DTP - grafická úprava dokumentů (brožury, letáky, atd.)

Adresa

Školní 784/10
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01133233

Výrobky, činnosti

Grafický designer a školitel PowerPointu.

Kontaktní údaje

E-mail: eveli.turtenwald@icloud.com
WWW: www.eveli.biz

Kontaktní osoba

Evelína Färberová - Majitel

Mobil: +420 608 056 038
E-mail: eveli.turtenwald@icloud.com
Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.