• Detail firmy

Evalion, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v průběhu celého životního cyklu EU projektů včetně rámcových programů - FP7, Horizon 2020.

Adresa

Na Beránce 57/2
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28627601

Výrobky, činnosti

Dotace

Nabízíme komplexní služby v průběhu celého životního cyklu EU projektů včetně rámcových programů - FP7, Horizon 2020. Zajistíme zpracování projektů, studie a analýzy, řízení projektu a školení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@evalion.cz
WWW: www.evalion.cz

Kontaktní osoba

Petr Kořán - Jednatel

Telefon: +420 245 008 599
Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.