• Detail firmy

Eva Žáková

Základní popis

Naše rybářské potřeby nabízejí Pruty, Signalizátory záběru, Navijáky, Stojany a mnoho dalších potřeb pro rybaření. Ušetřete si Váš volný čas, který můžete využít k rybaření a nakupte si pohodlně rybářské potřeby v našem e-shopu.

Adresa

Jana Žižky 620
504 01 Nový Bydžov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72883316

Výrobky, činnosti

Prodej rybářských a chovatelských potřeb.

Nabízíme Pruty, Signalizátory záběru, Navijáky, Stojany a mnoho dalších potřeb pro rybaření. Nakupte si pohodlně rybářské potřeby v našem e-shopu.

Kontaktní údaje

WWW: www.rybarske-nacini.cz

Kontaktní osoba

Eva Žáková - Majitel

Telefon: +420 737 826 027
E-mail: zakovaev@gmail.com
Další firmy v oboru

„LIWDAR Okna Inwentarskie”

Jsme přímý výrobce plastových oken hospodářských zvířat. Okna jsou vyráběny na německém DIMEX profil systému SPECIÁL (profil tříkomorový) Double Glass Composite 4/6/4, v každém rozměru a barvy!

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.