• Detail firmy

Eva Zajícová

Základní popis

Pracuji jako kartářka,psychoterapeutka.Pracuji pomocí karet, kresby, písmaregrese či kineziologie.máte-li trápení nebojte se společně najdeme řešení.

Adresa

Hamry 123
539 01 Hamry

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64218601

Výrobky, činnosti

Kartářka, psychoterapeutka

Kontaktní údaje

E-mail: vysinskaeva@centrum.cz
WWW: www.vecernice1.cz

Kontaktní osoba

Eva Zajícová - Majitel

Mobil: +420 721 309 923
E-mail: vysinskaeva@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALYTE, spol. s r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti personalistiky, zprostředkování zaměstnání a vedení účetnictví včetně daňové evidence. Věnujeme se BOZP a PO, poskytujeme odborné poradenství. Jsme zaměřeni zejména na Pardubice, Hradec Králové a okolí.

WorkTime s.r.o.

Nabízíme komplexní služby personální agentury. Zajistíme pracovníky nebo brigádníky pro Vaší firmu nebo Vám přímo vyhledáme zaměstnání. Zprostředkujeme občasnou pracovní výpomoc. Využijte naše zkušenosti pro kompletní služby studentské agentury práce. Spolehlivě zajistíme pracovníky a brigádníky pro různé pracovní pozice ve Vaší firmě. Věříme, že budete spokojeni i po finanční stránce.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.