• Detail firmy

Eva Výborná

Základní popis

Nabízíme autentické Thajské speciality, prémiovou Zakázanou Rýži, či sójovou omáčku bez glutenu se sníženým obsahem soli. Ochutnejte a zamilujte si!

Adresa

Cerekvice nad Loučnou 164
569 53 Cerekvice nad Loučnou

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70184445

Výrobky, činnosti

Kokosové mléko Dee Thai

Kokosové mléko lze použít k přípravě tropických jídel, pro přípravu zmrzliny, jak náhrada jogurtu a mléka do čaje a kávy. Extrakt kokosového mléka 82%

Kontaktní údaje

E-mail: mail@simplycurry.cz
WWW: www.simplycurry.cz

Kontaktní osoba

Martin Výborný

Mobil: +420 739 460 228
E-mail: mail@simplycurry.cz
Další firmy v oboru

"KOPER" Anna Koper

Společnost Koper Koper Anna zabývá dovozem a distribucí mořskou solí a himalájské.

P.P.U. PLUS Sp. z o.o.

Naším cílem je poskytovat komplexní služby zákazníkům. Nabízíme značkové tuzemské výrobky a zahraniční péči o stále aktuální a kompletní sortiment výrobků dobré, stabilní kvalitu a dodání v době, dohodnutých se zákazníky, a to vždy na čas. Kvalifikovaný, kompetentní a přátelská posádka poskytuje profesionální služby a jeho znalosti jsou vždy k dispozici.

Milan Vocílka - Velkoobchod pro potravináře

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro řezníky a uzenáře, pro výrobny lahůdek a polotovarů, pro stravovací provozy a pro maloobchodní prodejny. Pro všechny odběratele poskytujeme poradenství v oblasti použití sortimentu a zdůraznění výhod. Rozšíření sortimentu zboží, gramáž balení a ostatní možnosti jsou předmětem ujednání. Obchodní podmínky se sjednávají s odběratelem individuálně.