• Detail firmy

Eva Spáčilová

Základní popis

Provádíme veškeré domácí a úklidové práce, úklid kanceláří, škol, ubytoven, panelové domy i rodinné domečky cenově různé podle provedené práce, čištění koberců, mytí oken, stírání prachu a jiné.

Adresa

Líšná 100
751 15 Líšná

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74157477
DIČ:  7252284226

Výrobky, činnosti

Domácí a úklidové práce

Chcete mít méně starostí a více času na vaše blízké rádi se o úklid jakého prostoru postaráme kanceláří, domu či školy.

Kontaktní údaje

E-mail: evinkainka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Eva Spáčilová - Majitel

Mobil: +420 734 541 456
E-mail: evinkainka@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.