• Detail firmy

Eva Smejkalová

Základní popis

Prodáváme náhradní díly a příslušenství na tuzemské a zahraniční automobily - části podvozku, brzdová soustava, motorové a karosářské díly, výfukové systémy, zapalovací a elektrické části, autokosmetika, maziva, aditiva, tmely, ochranné nástřiky.

Adresa

Podkrušnohorská 860
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64681084

Výrobky, činnosti

náhradní díly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 755 738
Mobil: +420 602 292 200
E-mail: autoexpres@seznam.cz
WWW: www.autodilylitvinov.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.