• Detail firmy

Eva Šípková

Základní popis

Nabízíme ruční výrobu - dekorativní svíčky, aromatické, interiérové solitery až do 1,5 m, na přání s logem zákazníka, svíčky pro restaurace, hotely i domácnost, iluminační, zahradní, repelentní, vonné oleje a tyčinky. Jsme velkoobchod i maloobchod.

Adresa

Havlíčkovo nám. 409
273 09 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13775600

Výrobky, činnosti

dekorativní svíčky, aromatické

Nabízíme ruční výrobu - dekorativní svíčky, aromatické, interiérové solitery až do 1,5 m, na přání s logem zákazníka, svíčky pro restaurace, hotely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 273 536
E-mail: valasvicky@volny.cz
WWW: www.svicky-vala.cz

Kontaktní osoba

Eva Šípková - Majitel

Mobil: 604 260 366
Další firmy v oboru

Libor Matys

Již osmým rokem se zabýváme maloobchodním prodejem cukrovinek a dárků. Nabízíme ořechové, čajové či bonbónové kytky, sušené ovoce, ořechové koše, bonbónové a další.

Vladimíra Beránková

Nabízíme velký výběr kvalitních řezaných a hrnkových květin převážně z Holandska. Nejkrásnější růže v okolí! Dále nabízíme - dárky, upomínkové předměty, keramiku, přáníčka, zeminu a různé výrobky dle sezony. Po dohodě zajistíme i rozvoz květin. Připravíme Vám květiny na pohřby, svatby, výročí a akce. Připravíme i "Klobásové květiny" - vážeme kytice z klobás (vhodný dárek pro muže).

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.