• Detail firmy

Eva Severinová, DiS.

Základní popis

Taneční móda! E-shop pro všechny tanečníky a milovníky fitness! Atraktivní a pohodlné oblečení a obuv pro lekce ve fitness či taneční hodiny: salsa,zumba, street dance, flamenco, lat.amer.tance, moderna, step.

Adresa

Národní 25
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74218174
DIČ:  CZ8553233260

Výrobky, činnosti

Taneční móda! E-shop pro všechny tanečníky a milov

Taneční móda! E-shop pro všechny tanečníky a milovníky fitness!

Kontaktní údaje

E-mail: info@dancestyle.cz
WWW: www.dancestyle.cz/

Kontaktní osoba

Eva Severinová, DiS. - Generální ředitel

Telefon: 724 058 829
E-mail: info@dancestyle.cz
Další firmy v oboru

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.