• Detail firmy

Eva Pánková

Základní popis

Návrhy a kompletní realizace společenských i svatebních modelů, historických, filmových, divadelních kostýmů či doplňků. Výroba historických zbraní.

Adresa

Bezděkovec 23
335 01 Mileč

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69947961
  • Služby

Výrobky, činnosti

Historické oděvy a kostýmy.

Kontaktní údaje

E-mail: eva.kristyna.pankova@seznam.cz
WWW: evapankova.eu

Kontaktní osoba

Eva Pánková - Majitel

Mobil: +420 608 511 891
E-mail: eva.kristyna.pankova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OVAG s.r.o.

Již od roku 1993 se věnujeme výrobě prošívaných přikrývek a polštářů z ovčí vlny. Od roku 1996 dodáváme i produkty ze syntetického dutého vlákna. Dále vyrábíme sedáky a polstry na zahradní nábytek. Vše je vyráběno ručně a z nejkvalitnějších materiálů. Naše společnost nabízí pro období jaro až podzim volnou výrobní kapacitu (cca 15 lidí) pro šití a ruční kompletace.

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.