• Detail firmy

Eva Palánová

Základní popis

Nabídka vedeni účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání, mezd a personální agendy. Rekonstrukce účetnictví.

Adresa

Chržinská 27
273 24 Velvary

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45853479

Výrobky, činnosti

Účetnictví,daně

Nabídka vedeni účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání, mezd a personální agendy. Rekonstrukce účetnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 136 503
E-mail: palanova.eva@seznam.cz

Kontaktní osoba

Eva Palánová - Majitel

Mobil: +420 728 136 503
Další firmy v oboru

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.

K + M EKOS, s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví, zpracování daňové evidence a poskytujeme ekonomické a daňové poradenství. Zpracujeme mzdy a mzdové účetnictví, zajistíme audit a své klienty také zastupujeme při kontrolách a jednáních na finančních úřadech.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!