• Detail firmy

Eva Michálková

Základní popis

Nabízím služby koordinátora BOZP na staveništích. Poskytuji poradenství při řešení pracovních úrazů, školení vedoucích pracovníků a zaměstnanců.

Adresa

Moravcova 14
250 72 Kojetice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88888860

Výrobky, činnosti

Služby koordinátora,školení,dodržování předpisů.

Nabízím služby koordinátora BOZP na staveništích.Poskytuji poradenství při řešení pracovních úrazů, školení vedoucích pracovníků a zaměstnanců.Zpracovávám a aktualizuji dokumenty v oblasti prevence rizik,dohlížím na uplatňování a dodržování předpisů.

Kontaktní údaje

E-mail: eva.michalek@seznam.cz
WWW: www.bozp-ko.cz

Kontaktní osoba

Eva Michálková - Majitel

Mobil: +420 731 321 265
Další firmy v oboru

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

T.O.P. UMWELT, spol. s r.o.

Zajišťujeme provoz sběrného dvora. Specializujeme se na skladování a likvidaci nebezpečného odpadu. Nabízíme zpětný odběr elektrospotřebičů, bezpečnou skartaci dokumentů a poradenství v oblasti nakládání s odpady pro firmy i soukromé osoby.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.