• Detail firmy

Eva Martincová

Základní popis

Individuální a celostní přístup u nás znamená, že klientům pomáhame upravit stravovací a pohybové návyky směrem k bezbolestnému a spokojenému životu.

Adresa

Na výsluní 3309/11
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87345889
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie - osteopatie, biodynamika, TČM - diagnostika, dietetika, ušní aku, shiatsu, dornovametoda + breussova masáž, kinesiotejping, cvičení-Mojžíšová, SM systém - nápravné cvičení, neurofeedback, masáže, individuální tréninkový plán.

Kontaktní údaje

E-mail: info@therapy-centre.eu
WWW: www.therapy-centre.eu

Kontaktní osoba

Eva Martincová - Majitel

Mobil: +420 602 296 495
E-mail: eva@therapy-centre.eu

Peter Štern

Mobil: +420 702 074 863
E-mail: peter@therapy-centre.eu
Další firmy v oboru

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.