• Detail firmy

Eva Macháčková

Základní popis

Provoz prodejny a půjčovny dětských cyklovozíků a příslušenství.

Adresa

Pivoňková 2440/14
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88796949
Rok založení:  2012

Výrobky, činnosti

Dětské cyklovozíky

Provoz prodejny a půjčovny dětských cyklovozíků a příslušenství. Dále střešní nosiče, tašky na miminka, závěsné lůžka, konzole, závěsy, fusaky a adaptéry na dětskou autosedačku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 865 802
E-mail: info@cyklovozikyricany.cz
WWW: www.cyklovozikyricany.cz

Kontaktní osoba

Eva Macháčková - Majitel

Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!