• Detail firmy

Eva Lantsoght

Základní popis

francouzština - překlady - tlumočení výuka - francouzština - angličtina - čeština pro cizince

Adresa

Mezi školami 2472/12
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66444489
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady a tlumočení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 314 629
E-mail: eva.lantsoght@seznam.cz
WWW: www.evalan.cz

Kontaktní osoba

Eva Lantsoght

Mobil: +420 602 375 046
Další firmy v oboru

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

PhDr. ILONA ŠPRCOVÁ

Poskytuji komerční i soudní překladatelské a tlumočnické služby, specializuji se na angličtinu a ruštinu. Překlady a tlumočení AJ a RJ zajišťuji včetně soudního ověření. Překládám a tlumočím rovněž mezi oběma cizími jazyky napřímo.

Alena Ryšková - Agentura 2e překlady

Poskytujeme odborné překladatelské služby. Nabízíme odborné překlady textů, překlady se soudním ověřením, tlumočení z cizích jazyků, expresní překlady textu, jazykové korektury textů, soudní tlumočení, doprovodné tlumočení, překlady technické dokumentace, překlady technických textů, překlady farmaceutických a lékařských textů, překlady právních textů, překlady ekonomických textů apod.