• Detail firmy

Eva Kryštofová

Základní popis

*velkoformátový tisk, banery, celopolep automobilů *lepená reklama na cedule i auta *komatexové desky, plechové tabule *reklamní a upomínkové předměty *dárky pro vaše blízké *letáky, vizitky, katalogy, razítka, pohlednice *pískování a gravírov

Adresa

Nám. Republiky 400
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71131116

Výrobky, činnosti

Reklama samolepící

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 685 451
Mobil: +420 777 256 228
Mobil: +420 777 256 227

Kontaktní osoba

Eva Provázková - Jednatel

Štěpán Fojtík - Jednatel

Další firmy v oboru

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

ZEBRA s.r.o.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku i s tiskem. Používáme velké množství různých vstupních materiálů od renomovaných dodavatelů Avery Dennison, UPM Raflatac, 3M a Arconvert, a tak se vždy podaří najít správný materiál pro konkrétní použití.

Alena Kopecká - GALATEX

Naše firma se 25 let zabývá zakázkovým šitím a prodejem bytového textilu, látek, šicích strojů. Ušijeme Vám na míru závěsy, záclony, přehozy, polštářky a další. Vybavujeme bytovým textilem domácnosti, kanceláře, penziony, školy, restaurace, hotely.V druhé prodejně nabízíme dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro volný čas, spodní prádlo, plavky.