• Detail firmy

Eva Krupová

Základní popis

Internetové klenotnictví s bohatou nabídkou luxusních šperků a hodinek za příznivé ceny. Široký sortiment – stříbrné, zlaté a ocelové šperky, šperky s krystaly Swarovski, háčky na kabelku, Pandora korálky a módní doplňky dekorované krystaly Swarovski

Adresa

Milánská 459
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75565773

Výrobky, činnosti

Internetové klenotnictví s bohatou nabídkou luxusn

šperků a hodinek za příznivé ceny. Široký sortiment – stříbrné, zlaté a ocelové šperky, šperky s krystaly Swarovski, háčky na kabelku, Pandora korálky

Kontaktní údaje

E-mail: klenoty@klenotysperky.cz
WWW: www.klenotysperky.cz

Kontaktní osoba

Eva Krupová - Majitel

Mobil: +420 777 165 033
E-mail: klenoty@klenotysperky.cz
Další firmy v oboru

FP Garnet s. r. o.

Zabýváme se výrobou kvalitních a krásných šperků. V naší nabídce naleznete snubní prsteny, zásnubní prsteny, náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky na náhrdelníky, manžetové knoflíčky, brože, křížky a další dle Vašich přání a požadavků.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.