• Detail firmy

Eva KOHOUTOVÁ

Základní popis

Projde a zakázková vazba květin,výzdoby interiérů a prodej vína

Adresa

Pod Habrovou 487/13
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71310495

Výrobky, činnosti

Vinotéka

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 081 044
Mobil: +420 774 332 808
E-mail: e.kohoutova@seznam.cz
E-mail: luci.kohoutova@seznam.cz
WWW: www.kvetinarstvi-edera.cz

Kontaktní osoba

Eva KOHOUTOVÁ - Majitel

Mobil: +420 731 487 637
Další firmy v oboru

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.