• Detail firmy

Eva Kociánová

Základní popis

Společnost poskytuje reklamu, obchod, služby. sport design, výroba reklamních poutačů, firemní loga, propagačních předmětů, polepy i celopolepy automobilů, kamionů. Dále i maloobchodní prodej textilu.

Adresa

Smetanova 403
539 01 Hlinsko v Čechách

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65915445
DIČ:  CZ7654255708
Rok založení:  1997
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Grafika a reklama

- DTP, grafika, kompletní vizualizace identity firmy (vč. návrhu loga), informační systémy, vitríny, světelné reklamy, malby a nápisy na fasády, atd..

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 787 306
E-mail: kocianova1612@seznam.cz
E-mail: safranek@k-reklama.net
WWW: www.k-reklama.net

Kontaktní osoba

Eva Kociánová - Jednatel

Mobil: +420 739 651 470
E-mail: kocianova@k-reklama.net
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.