• Detail firmy

Bc. Eva Karešová

Základní popis

Zabýváme se výrobou ponožkového zboží. Konkrétně to jsou ponožky oblekové, sportovní, pracovní, zdravotní, 100% bavlněné, zimní, lyžařské, funkční, tr

Adresa

Slovenská 2019
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76454169

Výrobky, činnosti

Ponožky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 863 048
E-mail: info@kneblponozky.cz
WWW: www.kneblponozky.cz

Kontaktní osoba

Eva Karešová - Jednatel

Mobil: +420 603 863 048

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BAPON - ŠTEPON s.r.o. - Výroba ponožek

Zabýváme se výrobou, maloobchodním i velkoobchodním prodejem ponožek a punčochového zboží. Nabízíme dámské, pánské a dětské ponožky a podkolenky určené pro denní pohodlné nošení.

GEMINI PLUS v.o.s.

Jsme výhradním distributorem předního světového producenta impregnačních, ošetřujících a čisticích prostředků na usňové výrobky zn. Collonil. Produkty zn. Collonil zabezpečují tu nejlepší péči o obuv, koženou galanterii, kožený nábytek a oděvy, jsou zárukou nejvyšší kvality. Prodáváme rovněž punčochové zboží zn. Ander. Nabízíme punčochy a zkoušecí ťapky v široké škále barev za bezkonkurenční ceny.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.