• Detail firmy

Eva Jahodová

Základní popis

Zabýváme se výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, státními zakázkami i zemními pracemi. Provádíme výstavbu dětských hřišť.

Adresa

Cukrovar
281 04 Plaňany

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74318977

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výstavbou rodinných domů na klíč.

Zabýváme se výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, státními zakázkami i zemními pracemi. Provádíme výstavbu dětských hřišť.

Kontaktní údaje

Mobil: 721 758 115
E-mail: info@buildingforlife.cz
Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.