• Detail firmy

Eva Hofmanová

Základní popis

Nabízím kurzy první pomoci jak pro širokou veřejnost, tak i pro podnikající fyzické osoby a právnické osoby. Možno sestavit i individuální kurzy.

Adresa

V Teničkách 620
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03276589
Rok založení:  2014
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kurzy první pomoci

A. Kurzy první pomoci pro fyzické osoby (základní, rozšířené) B. Kurzy první pomoci pro zaměstnavatele (firmy) C. Kurzy první pomoci pro rodiče dětí (do 3 a do 12 let) D. Ostatní kurzy první pomoci (autoškoly, elektrikáři).

Kontaktní údaje

Mobil: +420 730 732 786
E-mail: prvnipomocuh@yahoo.com
WWW: prvnipomocuh.cz

Kontaktní osoba

Eva Hofmanová - Majitel

Mobil: +420 730 732 786
E-mail: prvnipomocuh@yahoo.com
Další firmy v oboru

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.