• Detail firmy

Eva Farkašová

Základní popis

Poskytuji poradenské a konzultační služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v oblasti požární ochrany v Olomouckém kraji.

Adresa

Kateřinská 86/11
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01754301
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby a poradenství v BOZP a PO

Zpracování dokumentace v BOZP a PO, osnov, školících prezentací, provádění školení, identifikace a prevence rizik, kategorizace práce, šetření pracovních úrazů, zastupováníní při kontrolách státních orgánů, roční prověrky BOZP v Olomouckém kraji.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 549 156
E-mail: farkasova@bozp-olomouc.cz
WWW: www.bozp-olomouc.cz

Kontaktní osoba

Eva Farkašová - Majitel

Další firmy v oboru

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.