• Detail firmy

Eva Cmuntová

Základní popis

Přijďte si odpočinout, zapomeňte na všechen stres a bolest. Vše v masážním salónu Lavela. V masážním salóně Lavela si můžete vybrat masáž dle vašeho výběru, masáž je prováděna značkovými oleji, budete relaxovat za poslechu hudby a při vůni svíček.

Adresa

Sídliště na Sadech 167
378 10 České Velenice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88320570

Výrobky, činnosti

Masážní salon.

Kontaktní údaje

E-mail: paja.cmunt@seznam.cz
WWW: www.lavelamasaze.cz

Kontaktní osoba

Pavel Cmunt

Mobil: +420 774 688 089
E-mail: paja.cmunt@seznam.cz
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.