• Detail firmy

Eva Čiháčková

Základní popis

výrábíme a dodáváme chlebíčky, obložené mísy, saláty ..do restaurací ,firem ..

Adresa

Marie Pujmanové 1755/1
251 01 Radošovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45881308

Výrobky, činnosti

chlebíčky,saláty

Kontaktní údaje

E-mail: cihackova.eva@seznam.cz
WWW: www.lahudkyricany.cz

Kontaktní osoba

Eva Čiháčková - Majitel

Mobil: +420 602 614 334

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Cibus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem koření a kořeních směsí. Dodáváme balení po 20 g, 30 g, 60 g, 75 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg nebo pytle od 2 kg do 25 kg. Nabízíme jednodruhové koření, kořenící směsi, koření bez glutamanu, kořenící česnekové pasty, dochucovací omáčky, vývary bez glutamátu apod.

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.