• Detail firmy

Eva Bradáčová

Základní popis

Návrhy a realizace interiérů včetně konzultací, návrhů barevnosti, stavebních úprav a materiálů, řešení dispozic, 3D skic a autorského dozoru.

Adresa

Na poříčí 1918/11
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86764047

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace interiérů včetně

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 805 989
E-mail: e.bradacova@ebarch.cz
WWW: www.ebarch.cz
Další firmy v oboru

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.