• Detail firmy

Eva Böhmová

Základní popis

Zaměřujeme se na tvorbu webů i větších webových projektů. Dodáme grafické návrhy a xhtml/css šablony. Připravíme SEO optimalizaci a zaregistruje.

Adresa

Oblá 351/14
634 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68095929

Výrobky, činnosti

tvorbu webů i větších webových projektů

Zaměřujeme se na tvorbu webů i větších webových projektů. Dodáme grafické návrhy a xhtml/css šablony. Připravíme SEO optimalizaci a zaregistruje.

Kontaktní osoba

Eva Böhmová - Jednatel

Mobil: +420 777 327 328
E-mail: kitta@nikitta.cz
WWW: www.nikitta.cz
Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.