• Detail firmy

Eva Bernaciková

Základní popis

- finanční poradenství - ING Group - zprostředkování obchodu a služeb - služby v oblasti adm.správy a služby org.-hosp.povahy /externí asistentka/ - účetnictví Pomoc klientům v plánování financí, investic, spoření a zajištění rodiny

Adresa

Želivského 1344/8
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60784628
DIČ:  CZ5658030147

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: eva.bernacikova@poradce.ing.cz
WWW: www.ing.cz

Kontaktní osoba

Eva Bernaciková - Majitel

Telefon: +420 731 469 537
E-mail: eva.bernacikova@poradce.ing.cz
Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.